Programma

Het wedstrijdprogramma voor de komende weken.

   Programma seizoen 2021/2022

   Programma seizoen 2021/2022

Mocht je niet kunnen om je ordedienst te draaien of je kunt niet de wedstrijd fluiten dan dien je zelf voor vervanging te zorgen.

TeamTijdWedstrijdnrThuis teamUit teamAccommodatie naamPlaats
     
Zondag 3 oktober 2021
Dames13:30595V.A.K.O. DS1S.V.W.W. DS1De KampVries
 Ordedienst: Door de Dames zelf   
 Scheidsrechter:  Bond      
B jeugd11:009004D.O.S./ HVC DB1V.A.K.O. DB1 #De KlabbeEmmer-compascuum
     
Woensdag 6 oktober 2021
Midweek 119:007144S.V.W.W. DMW1V.A.K.O. /H.V.A. DMW1De MeerWijster
     
Zondag 10 oktober 2021
Dames13:45833SVBO DS2V.A.K.O. DS1MeerdijkEmmen
B jeugd11:009017V.A.K.O. DB1 #Actief KL. DB1De KampVries
 Ordedienst: Erik   
 Scheidsrechter:  Richard van Veen     
Heren *15.1011768H.V.A. /V.A.K.O. HS1Exito HS1De KampVries
 * Wordt verplaatst naar Annen    
F jeugd16:259540Actief KL. F1V.A.K.O. F1De KoelBorger
F jeugd17:259541S.V.W.W. F1V.A.K.O. F1De KoelBorger
F jeugd16:059542V.A.K.O. F1HVE 2000 F1 #De KoelBorger
F jeugd17:059543V.A.K.O. F1Borger F2De KoelBorger
     
Woensdag 13 oktober 2021
Midweek 220:457169DOS ’94 DMW1V.A.K.O. DMW2De HulseboschDwingeloo
Midweek 120:307178V.A.K.O. /H.V.A. DMW1Cometas DMW1De KampVries
 Ordedienst: Jolanda en Lisanne  
 Scheidsrechter:  Bert Alberda    
     
Zondag 17 oktober 2021
Dames13:301042V.A.K.O. DS1Cirkeltijgers DS2De KampVries
 Ordedienst: Door de Dames zelf   
 Scheidsrechter: Bond      
Heren12.1011738H.V.R.’97 HS1H.V.A /V.A.K.O. HS1De HullenRoden
       
 Zondag 24 oktober 2021     
Heren 15:00 11695 Beilen HS1 H.V.A /V.A.K.O. HS1 Drenthehal Beilen 
       
 Vrijdag 29 oktober 2021     
Midweek 221:007226Actief P. DMW1V.A.K.O. DMW2Groote VeenEelde
     
Zondag 31 oktober 2021
Heren14.0011769H.V.A. /V.A.K.O. HS1Jahn II HS1Burg. LambershalAnnen
B jeugd12:459044Hurry Up DB1V.A.K.O. DB1 #De EendrachtZwartemeer
F jeugd15:259544HVE 2000 F1 #V.A.K.O. F1De KoelBorger
F jeugd14:259545V.A.K.O. F1Borger F1De KoelBorger
F jeugd15:059546Jahn II F1V.A.K.O. F1De KoelBorger
     
Woensdag 3 november 2021
Midweek 220:307246V.A.K.O. DMW2Marum DMW1De KampVries
 Ordedienst: Danny    
 Scheidsrechter: Bert Alberda     
     
Donderdag 4 november 2021
Midweek 121:057243F.H.C. DMW1V.A.K.O. /H.V.A. DMW1IehalStiens
     
Zondag 7 november 2021
B jeugd12:309060V.A.K.O. DB1 #Borger DB1De KampVries
 Ordedienst: Ouders Dagmar en Amanda 
 Scheidsrechter: Kelly en Linsey    
     
 Woensdag 10 November   
Dames19:201445V.A.K.O. DS1V en S DS1De KampVries
 Ordedienst: Door de Dames zelf  
 Scheidsrechter:  Bond     
     
 Zondag 14 november 2021
B jeugd11:009069V.A.K.O. DB1 #D.O.S./ HVC DB1De KampVries
 Ordedienst:Ouders Lisan en Esther   
 Scheidsrechter: Nienke en Kim   
Heren11.4511718Hurry Up HS3H.V.A /V.A.K.O. HS1De EendrachtZwartemeer
     
Dinsdag 16 november 2021
Midweek 220:3010992Kwiek (H) DMW1V.A.K.O. DMW2sporhal De BrugElim
     
Donderdag 18 november 2021
Midweek 120:457279V.A.K.O. /H.V.A. DMW1DFS DMW1Burg. LambershalAnnen
     
Zaterdag 20 november 2021
F jeugd12:209547HVE 2000 F1 #V.A.K.O. F1De ZonKlazienaveen
F jeugd13:009548V.A.K.O. F1Actief KL. F1De ZonKlazienaveen
F jeugd13:409549Borger F2V.A.K.O. F1De ZonKlazienaveen
Heren20.4011771H.V.A. /V.A.K.O. HS1H.V.C. HS2Burg. LambershalAnnen
     
Zondag 21 november 2021
Dames13:301856V.A.K.O. DS1Actief KL. DS1De KampVries
 Ordedienst: Door de Dames zelf   
 Scheidsrechter: Bond     
B jeugd11:009091Actief KL. DB1V.A.K.O. DB1 #De ZonKlazinaveen
     
Woensdag 24 november 2021
Midweek 220:307313V.A.K.O. DMW2Aeolus DMW1De KampVries
 Ordedienst: Danny   
 Scheidsrechter:  Bert Alberda     
Midweek 120:007318V en S DMW1V.A.K.O. /H.V.A. DMW1Sporthal LewenborgGroningen
     
Zondag 28 november 2021
Heren15.5011772H.V.A. /V.A.K.O. HS1Beilen HS1De KampVries 
 Ordedienst: Amanda en Maika  
 Scheidsrechter: Bert Alberda     
Dames13:301961V.A.K.O. DS1F.H.C. DS1De KampVries
 Ordedienst: Lisan en Anouk    
 Scheidsrechter: Bond    
B jeugd14:509095V.A.K.O. DB1 #F.H.C. DB1De KampVries
 Ordedienst: Suzanne en Daniek   
 Scheidsrechter: Mieke en Denise    
     
 Woensdag 1 december 2021   
Midweek 220:307155V.A.K.O. DMW2D.F.S. DMW2De KampVries
 Ordedienst: Danny   
  Scheidsrechter: Bert Alberda     
     
Zondag 5 december 2021
Dames10:502235Kwiek (H) DS1V.A.K.O. DS1ValkenlaanHoogeveen
     
Zondag 12 december 2021
Dames13:302406V.A.K.O. DS1H.V.C. DS1De KampVries
 Ordedienst: Nisha en Nina  
 Scheidsrechter:  Bond     
B jeugd14:509113V.A.K.O. DB1 #Hurry Up DB1De KampVries
 Ordedienst: Denise en Mieke  
 Scheidsrechter:  Suzanne en Daniek    
Heren11.0011709Exito HS1H.V.A /V.A.K.O. HS1BroekveldSleen
     
Dinsdag 14 december 2021
Midweek 220:1512033Cirkeltijgers DMW1V.A.K.O. DMW2ACLO sportcomplexGroningen
     
Donderdag 16 December 2021
Midweek 120:457352V.A.K.O. /H.V.A. DMW1H.V.R. ’97 DMW1Burg. LambershalAnnen
     
Zaterdag 18 december 2021
Dames18:452641Unitas DS1V.A.K.O. DS1De BoerhoornRolde
     
Zondag 19 december 2021
B jeugd15:159131Borger DB1V.A.K.O. DB1 #De KoelBorger
F jeugd10:209550HVE 2000 F1 #V.A.K.O. F1De SpontStadskanaal
F jeugd9:209551V.A.K.O. F1Borger F1De SpontStadskanaal
F jeugd10:009552Jahn II F1V.A.K.O. F1De SpontStadskanaal
Heren15.1011773H.V.A. /V.A.K.O. HS1H.V.R.’97 HS1Burg. LambershalAnnen
     
Zaterdag 8 januari 2022
Dames20:152851S.V.W.W. DS1V.A.K.O. DS1BorkerkoelWesterbork
     
Zondag 9 januari 2022
B jeugd11:559134D.O.S./ HVC DB1V.A.K.O. DB1 #De KlabbeEmmer-compascuum
Heren13.0511731Jahn II HS1H.V.A /V.A.K.O. HS1De spontStadskanaal
     
Woensdag 12 januari 2022
Midweek 120:307377V.A.K.O. /H.V.A. DMW1S.V.W.W. DMW1De KampVries
 Ordedienst: Inge en Chantal  
 Scheidsrechter:  Bert Alberda    
Midweek 219:457389D.F.S. DMW2V.A.K.O. DMW2EuropahalHoogezand
     
Zondag 16 januari 2022
F jeugd10:209554S.V.W.W. F1V.A.K.O. F1De KampVries
F jeugd11:009555V.A.K.O. F1Jahn II F1De KampVries
F jeugd11:209553Borger F1V.A.K.O. F1De KampVries
B jeugd12:309147V.A.K.O. DB1 #Actief KL. DB1De KampVries
 Ordedienst: Kim en Linsey   
 Scheidsrechter:Marieke en Tamara   
Dames13:453056V.A.K.O. DS1SVBO DS2De KampVries
 Ordedienst: Sanne en Anouk  
 Scheidsrechter:   Bond    
     
Zondag 23 januari 2022
Heren14:0011774H.V.A. /V.A.K.O. HS1Hurry Up HS3Burg. LambershalAnnen
Dames15:303297Cirkeltijgers DS2V.A.K.O. DS1ACLO SportcomplexGroningen
B jeugd12:059169F.H.C. DB1V.A.K.O. DB1 #IehalStiens
     
Woensdag 26 Januari 2022
Midweek 119:307399Cometas DMW1V.A.K.O. /H.V.A. DMW1Kalverdijkje 2Leeuwarden
Midweek 220:307422V.A.K.O. DMW2DOS ’94 DMW1De KampVries
 Ordedienst: Danny   
 Scheidsrechter:  Bert Alberda     
     
Zondag 30 januari 2022
B jeugd10:009174Hurry Up DB1V.A.K.O. DB1 #De EendrachtZwartemeer
F jeugd10:509556Actief KL. F1V.A.K.O. F1De MeerWijster
F jeugd11:109557S.V.W.W. F1V.A.K.O. F1De MeerWijster
F jeugd10:109558Borger F2V.A.K.O. F1De MeerWijster
Heren10.5011764H.V.C. HS2 H.V.A /V.A.K.O. HS1De KlabbeEmmer-compascuum
     
Woensdag 2 februari 2022
Midweek 220:307446V.A.K.O. DMW2Actief P. DMW1De KampVries
 Ordedienst: Danny   
 Scheidsrechter:  Bert Alberda     
     
Zondag 6 februari 2022
Dames11:503741V en S DS1V.A.K.O. DS1Sporthal KardingehalGroningen
B jeugd11:009190V.A.K.O. DB1 #Borger DB1De KampVries
 Ordedienst: Ouders Anouk en Nisha  
  Scheidsrechter:?????     
Heren12.1011702Beilen HS1H.V.A /V.A.K.O. HS1DrenthehalBeilen
     
Zaterdag 12 februari 2022
Heren20.4011775H.V.A. /V.A.K.O. HS1Exito HS1Burg. LambershalAnnen
     
Zondag 13 februari 2022
B jeugd11:009199V.A.K.O. DB1 #D.O.S./ HVC DB1De KampVries
 Ordedienst: Ouders Nina en Sanne  
 Scheidsrechter:  Chantal en Inge    
F jeugd11:209559HVE 2000 F1 #V.A.K.O. F1Sporthal EricaErica
F jeugd12:009560V.A.K.O. F1Actief KL. F1Sporthal EricaErica
F jeugd12:409561Borger F2V.A.K.O. F1Sporthal EricaErica
     
Dinsdag 15 februari 2022
Midweek 220:007476Marum DMW1V.A.K.O. DMW2De HoltenMarum
     
Woensdag 16 februari 2022
Midweek 120:307487V.A.K.O. /H.V.A. DMW1F.H.C. DMW1De KampVries
 Ordedienst: Anne en Nanda    
 Scheidsrechter: Bert Alberda   
      
Zondag 6 maart 2022
F jeugd10:209562Borger F1V.A.K.O. F1De KoelBorger
F jeugd9:209563S.V.W.W. F1V.A.K.O. F1De KoelBorger
F jeugd10:009564V.A.K.O. F1Jahn II F1De KoelBorger
Heren11.0511745H.V.R.’97 HS1H.V.A /V.A.K.O. HS1De HullenRoden
B jeugd12:309221Actief KL. DB1V.A.K.O. DB1 #De ZonKlazienaveen
Dames14:004047Actief KL. DS1V.A.K.O. DS1De ZonKlazienaveen
     
Woensdag 9 maart 2022
Midweek 120:457526D.F.S. DMW1V.A.K.O. /H.V.A. DMW1EuropahalHoogezand
Midweek 220:3010998V.A.K.O. DMW2Kwiek (H) DMW1De KampVries
 Ordedienst: Danny   
 Scheidsrechter:  Bert Alberda     
     
Zaterdag 12 maart 2022
Dames19:154254F.H.C. DS1V.A.K.O. DS1IehalStiens
     
Zondag 13 maart 2022
B jeugd11:009225V.A.K.O. DB1 #F.H.C. DB1De KampVries
 Ordedienst: Hendrik   
 Scheidsrechter:  Erwin en Joost     
Heren12:1511776H.V.A. /V.A.K.O. HS1Jahn II HS1De KampVries
 Ordedienst: Dagmar en Esther  
 Scheidsrechter:  ?????     
     
Zondag 20 maart 2022
Dames13:304421V.A.K.O. DS1Kwiek (H) DS1De KampVries
 Ordedienst: Harriët en Monique   
 Scheidsrechter: Bond     
B jeugd14:509243V.A.K.O. DB1 #Hurry Up DB1De KampVries
 Ordedienst: Ouders Anouk en Maika  
 Scheidsrechter:  Erik en Hendrik    
F jeugd9:409565Actief KL. F1V.A.K.O. F1De KoelBorger
F jeugd10:409566SVWW F1V.A.K.O. F1De KoelBorger
F jeugd9:209567V.A.K.O. F1HVE 2000 F1 #De KoelBorger
F jeugd10:209568V.A.K.O. F1Borger F2De KoelBorger
     
 Zondag 27 maart 2022   
B jeugd  12:10 9039 F.H.C. DB1 V.A.K.O. DB1 # IehalStiens 
     
 Donderdag 31 maart 2022   
Midweek 120:457552V.A.K.O. /H.V.A. DMW1V en S DMW1Burg. LambershalAnnen
      
Vrijdag 1 april 2022
Midweek 220:307553Aeolus DMW1V.A.K.O. DMW2WildervanckhalWildervank
      
Zondag 3 april 2022
Dames12:054628H.V.C. DS1V.A.K.O. DS1De KlabbeEmmer-compascuum
B jeugd10:209261Borger DB1V.A.K.O. DB1 #De KoelBorger
Heren13.1011725Hurry Up HS3H.V.A /V.A.K.O. HS1De EendrachtZwartemeer
      
Zaterdag 9 april 2022
F jeugd13:209569HVE 2000 F1 #V.A.K.O. F1De ZonKlazienaveen
F jeugd12:209570V.A.K.O. F1Borger F1De ZonKlazienaveen
F jeugd13:009571Jahn II F1V.A.K.O. F1De ZonKlazienaveen
      
Zondag 10 april 2022
Heren *12:10 11778 H.V.A. /V.A.K.O. HS1 H.V.C. HS2 De KampVries 
 * gaat naar Vries     
 Ordedienst: Tamara en Marieke  
 Scheidsrechter: ?????     
Dames13:304868V.A.K.O. DS1Unitas DS1De KampVries
 Ordedienst: Erwin en Joost   
 Scheidsrechter: Bond     
     
Woensdag 20 april 2022
Midweek 120:307575H.V.R. ’97 DMW1V.A.K.O. /H.V.A. DMW1De HullenRoden
Midweek 220:3012040V.A.K.O. DMW2Cirkeltijgers DMW1De KampVries
 Ordedienst: Danny   
 Scheidsrechter:  ????